menuordersearch
rezino.ir

رازهای جذابیت زنان؛ ,

فروشگاه اینترنتی رزینو
۱۳۹۷/۴/۲۷ چهارشنبه
(6)
(0)
رازهای جذابیت زنان؛
رازهای جذابیت زنان؛
زنان جذاب علاوه بر زیبایی، به موارد ویژه ای توجه دارند. روان شناسان بر این باورند: « حتی هنگامی‌که زنان جذاب در مقابل هم جنسان خود قرار می‌گیرند، بر روی آن‌ها نیز مانند مردان اثرات مثبت می‌گذارند ». با این توضیحات، در ادامه به ۶ ویژگی زنان جذاب خواهیم پرداخت:

1.زنان جذاب و عطر

خوشبویی مدت‌ها است که از بزرگترین علاقمندی‌های زنان به شمار می‌آید. عطرها و کرم‌های خوشبو یکی از مهم ترین ویژگی‌های زنان جذاب در مقابل مردان است. اگر عطر یک زن دارای ساختاری متناسب با شخصیت او باشد تاثیر آن بر دیگران به مراتب بیشتر خواهد بود. زنان شجاع با عطرهای قوی و زنان جذاب با انواع ملایم و نشاط بخش آن شخصیت شان را منعکس می‌کنند.

2.مراقبت از لب‌ها

لب‌های یک زن از مهم ترین اعضای چهره او است، که در زیبایی تاثیر چشمگیری دارد. زنان جذاب معمولا از این ویژگی باخبر هستند. شما نیز می‌توانید با استفاده از رژ لب یک درجه تیره تر از لب خود، ظاهری جذاب تر داشته باشید. رژهای روشن لب‌ها را برجسته تر و رژهای تیره لب‌ها را از آن چه که هست یا کوچک تر نشان می‌دهد.

3.مراقبت از ناخن‌ها

هر چند مردان از ناخن‌های بلند خوششان نمی‌آید، اما ناخن‌های زیبا یکی از رازهای زنان جذاب به شمار می‌آید. البته ناخن‌های مرتب توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند. ناخن‌های کوتاه، سوهان کشیده و لاک زده شده دست‌ها را زیباتر میکند.

4.زیبایی چشم‌ها در زنان

هیچ مردی نمی‌تواند نسبت به چشمان زیبای یک یک خانم بی تفاوت باشد. زنان جذاب نگاه اثرگذار خود را با سایه‌های دودی یا براق، ریمل مشکی و خط چشم باریک و مرتب برجسته تر می‌کنند. چشم‌ها تاثیرگذارترین عضو صورت هستند.5.آرایش موها

دم اسبی‌های فانتزی از تاثیرگذارترین مدل‌های مو برای خانم‌ها است. همچنین موهای باز و براق نیز در میان زنان جذاب بسیار رایج می‌باشد.

6.رسیدگی به بدن و تناسب اندام 

بدنی تمیز و نرم کلید زیبایی یک زن است. تغذیه سالم،ورزش کردن ، مراقبت‌های معمول، حفاظت در برابر سرما، ماسک‌های طبیعی و درمان‌های دارویی،رژیمهای غذایی مناسب به جوان ماندن بدن تان هم چنین تناسب اندامتان کمک میکند دا شتن اندام متناسب کمک میکند که در هر لباسی زیبا و جذاب به نظر برسید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر