menuordersearch
rezino.ir

کالری سوزی با نظافت منزل ,

فروشگاه اینترنتی رزینو
۱۳۹۷/۷/۷ شنبه
(0)
(0)
کالری سوزی با نظافت منزل
کالری سوزی با نظافت منزل

گاهی اوقات ممکن است والدین برای انجام کارهای خانه درخواست کمک نمایند که شاید برای شما قابل قبول نباشید، اما آیا می دانستید انجام این کارهای به ظاهر کسل کننده می تواند در سوزاندن کالری چه مقدار زیادی به شما کمک کند؟ اگر فردی هستید که  به انجام تمرین های ورزشی سنگین و پر فشار یا رژیم غذایی سخت و عذاب آور علاقه ندارید و باید این نکته را به شما یاد آور شوم که انجام فعالیت های مانند تمیز کردن خانه برای کاهش وزن و چربی سوزی  بسیار مفید بوده و کمک شایانی به کالری سوزی در بدن می کند.

 

7 فعالیت رایج  و روزمره که انجام آن در منزل موجب به سوزاندن چشم گیر کالری می گردد!

 

1. جارو کشیدن : جارو کشیدن محط خانه برای تمیزی منزل امری ضروری می باشد و خیلی از افراد هر روز به این کار می پردازند و با انجام این فعالیت روزانه حدود هشتاد و هفت الی صد و دو کالری در سی دقیقه می سوزانند.

 

2. جارو برقی زدن : با جاروبرقی کشیدن منزل به مدت سی دقیقه می توانید حدود نود و چهار الی صد و یازده کالری بسوزاند.

 

3. گرد گیری کردن منزل : اگر شما متوجه گرد و خاک روی سطح وسایلتان شدید سی دقیقه از زمان خود را صرف گردگیری منزل کنید و پنجاه و هفت الی شصت و شش کالری به راحتی بسوزانید.

 

4. شستن و تمیز کردن ظروف : شستن ظرف ها با دست، روزانه چیزی در حدود چهل و نه الی پنجاه و هشت کالری می سوزاند که صد البته به مقدار ظروفی که شسته می شود هم بستگی دارد.

 

5. مرتب نمودن اتاق خواب : مرتب نمودن کل اتاق باعث می شود شما چیزی بین صد و هشتاد و نه الی دویست و بیست و سه کالری بسوزانید که البته به حجم لوازم اتاق هم بستگی دارد.

 

6. تمیز کاری و جرم گیری کردن حمام : جرم گیری سرامیک های حمام، وان حمام و توالت چیزی بین صد و شش تا صد و بیست و چهار کالری در بدن شما در بازه زمانی سی دقیقه می سوزاند.

 

7. تمیز کاری و نظافت خودرو :شستن خودرو یا حتی تمیز کردن پنجره های منزل تقریباً کارهای روزانه ای می باشد که بین صد و بیست و شش تا صد و چهل و نه کالری را در بدن شما می سوزاند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر