menuordersearch
rezino.ir

فواید رژیم غذایی کم کربوهیدرات ,

فروشگاه اینترنتی رزینو
۱۳۹۷/۱۰/۴ سه شنبه
(0)
(0)
فواید رژیم غذایی کم کربوهیدرات
فواید رژیم غذایی کم کربوهیدرات

محققان در ایالات متحده آمریکا در تحقیقات خود پی برده اند رژیم‌ غذایی با کربو هیدرات پایین به بیماران مبتلا به چاقی کمک می‌کند که با حفظ روند کاهش وزن، زندگی سالمی داشته باشند.

در شیوه درمانی معمولاً برای پیشگیری و مقابله با چاقی با تمامی کالری‌های موجود در بدن به یک شکل رفتار می گردد و بر اساس این اصل است که تنها با کم کردن غذا وزن بدن به شکل قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند.

هرچند، نتایج مطالعات نشان دهنده این است که کمبود کالری دریافتی سبب می گردد در طولانی مدت بر سوخت و ساز بدن و حفظ انرژی تاثیر چشمگیری بگذارد و کاهش وزن را سخت ‌تر کند.

فروش مواد غذایی رژیمی و کم کربوهیدرات مناسب برای انواع رژیم غذایی مختص کاهش وزن

در این تحقیقات پژوهشگران در ایالات متحده آمریکا رویکرد جدیدی را مورد بررسی قرار داده و تاثیر چشمگیر رژیم‌های غذایی که در میزان چربی و کربوهیدرات تفاوت داشته اند را در دوره زمانی بیست هفته ‌ای مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

 

محققان آزمایشاتی را روی ۲۳۴ فرد چاق که شاخص توده بدنی آنان بیست و پنج و یا بالاتر بوده است پرداخته اند و رژیم غذایی کاهش دهنده وزن را برای مدت زمان ده هفته روی آنان امتحان نموده اند.

در آخر از افرادی که به وزن مطلوب خود دست پیدا کرده اند درخواست شد تارژیم‌ غذایی کم کربوهیدرات و پر کربوهیدرات را امتحان نمایند.

 

 

فروش انواع مواد غذایی رژیمی  و کم کربوهیدرات در تهران

 

به نقل قول از ژاپن تودی، این محققان مشاهده کردند افرادی که رژیم غذایی کم کربوهیدرات را در پیش گرفته بودند در مقایسه با افرادی که از رژیم غذایی با میزان کربوهیدرات بالا پیروی می کردند روزانه ۲۷۸ کالری بیشتری از دست دانده اند.

 

آن دسته از افرادی که قصد کاهش وزن دارند و می توانند با مراجعه به فروشگاه رژیمی رزینو از محصولات این سایت دیدن نمایند و با خرید محصولات غذایی رژیمی قابل عرضه در این فروشگاه سفارش خود را درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر