menuordersearch
rezino.ir

چگونه می توانیم یک لباس زیر خوب و مناسب انتخاب نماییم؟ ,

فروشگاه اینترنتی رزینو
۱۳۹۷/۵/۱۰ چهارشنبه
(3)
(0)
چگونه می توانیم یک لباس زیر خوب و مناسب انتخاب نماییم؟
چگونه می توانیم یک لباس زیر خوب و مناسب انتخاب نماییم؟

تا می توانید در برابر مد روز مقاومت نمایید!

لباس زیر یکی از محدود پوش هایی است که در تمام طول روز روی پوست شما نشسته است و هیچگونه فاصله‌ای با شما ندارد. یعنی نزدیکترین لباس با سطح پوست شماست! به همین دلیل ایم موضوع اهمیت ویژه ای دارد خیلی  که راحتی آن در درجه اول قرار بگیرد. غیر قابل انکار است که خیلی از لباس‌های زیر، از زیبایی زیاد مقاومت‌ناپذیر هستند، ولی باید سعی نمود در برابر انواع زیبا اما غیر استانداردشان مقاومت کنید. زیرا به این روال نه تنها سلامتی و راحتی‌ شما را در نظر نگرفته‌اید، بلکه انگار که پول خود را از جیبتان در آورده و دور ریخته‌اید.

 

سایز خود را در نظر گرفته و آن را یک پارامتر مهم در انتخاب لباس زیر تلقی کنید.

البته که این موضوع بسیار بدیهی است! اما گاهی اوقات ما بدون اینکه دقت نماییم که اندازه این لباس زیر چقدر برای ما مناسب است، تنها به دلیل اینکه مثلا فقط یک سایز از این لباس  زیر مانده و یا اینکه به همین یک سایز حراج وسوسه انگیزی خورده و یا اینکه به تازگی چاق و یا لاغر شده ایم، به سوی لباس زیری می‌رویم که برایمان به شکل عجیبی غیر اندازه است. پوشیدن و استفاده کردن از یک لباس زیر غیر اندازه علاوه بر اینکه به شدت غیر راحت و استاندارد است، می‌تواند برای سلامتی ما هم به حد زیادی ضرر داشته باشد و علاوه بر آن  هم به هیچ وجه شکیل و زیبا هم نمی‌ایستد.

 

از پارچه های درجه یک و اعلاء استفاده نمایید!

یکی از مهم‌ترین پارامتر ها و عوامل در اتخابیک لباس زیر مناسب و باکیفیت جنس پارچه آن  لباس زیر می باشد. پارچه خوب و مناسب سبب می‌شود بدن شما در لباس زیر کمتر عرق کرده و پوست شما دچار خارش  و حساسیت نشود و به راحتی نفس بتواند بکشد. قبل از انتخاب نمودن یک لباس زیر پارچه آن را با انگشتتان لمس کرده و مطمئن شوید که جنس پارچه آن به اندازه کافی نرم و لطیف می باشد. بهترین انتخاب‌ها برای پارچه لباسس زیر عبارتند از: لایکرا، میکروفیبر، بامبو، کشمیر، ابریشم و پلی استر با کیفیت بالا. ابریشم و ساتن بهترین انتخاب‌ها برای لباس زیر می باشند، اگرچه که نگهداری از آنها روی هم رفته کار دشواری است و باید حتما با دست تمیز و شسته شوند  .

 

از لباس‌هایی با جنس آلی استفاده نمایید!

 به غیر از اینکه با این اصول که در پیش گرفته اید به پیشرفت شرکت ها و کارخانه‌هایی که از مواد اعلاء و غیر مصنوعی استفاده می کنند کمک می‌کنید، به خاطر عدم استفاده از انواع سفید کننده‌ و آفت‌کش‌ها در الیاف این نوع لباس‌ها، راحتی و سلامت پوست خود را هم در نظر گرفته‌اید. از آن جهت که لباس زیر در تماس دائم و مداوم با پوست شما می باشد، استفاده از انواع لباس‌ غیر ارگانیک به راحتی می‌تواند باعث سوزش و خارش پوست شما شود.

 

لباس‌های خود را به طور منظم دور بیندازید.

پوشیدن یک لباس زیر برای مدت‌های طولانی به هیچ وجه ایده جالبی نیست. لباس‌های زیر پس از چند بار شسته شدن و پوشیده شدن حالت خوب اولیه‌شان را از دست می‌دهند و دیگر نه تنها خوب بر تن شما نمی‌نشینند، بلکه لباس‌های رویی شما را هم بسیار بدقواره  و زشت نشان می‌دهند.علاوه بر این پوشیدن مداوم یک لباس زیر برای سلامتی هم  به هیچ وجه خوب نیست و ممکن است باعث ایجاد قارچ و باکتری شود. معمولا طول عمر مفید یک لباس زیر که به صورت چرخشی و مداوم استفاده می‌شود، چیزی بین سه تا شش ماه است.

 

 

 

(فروش انواع لباس زیر در فروگاه اینترنتی رزینو آغاز گردید.)

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
لالی اسکندریان
یکشنبه هجدهم شهریور ۹۷
پاسخ
()
()
لالی اسکندریان
خيلي جامع و کامل بود
مریم حسینی
یکشنبه هجدهم شهریور ۹۷
پاسخ
()
()
مریم حسینی
عاليييي
سارینا
یکشنبه هجدهم شهریور ۹۷
پاسخ
()
()
سارینا
ممنون از مقاله خوبتون