menuordersearch
rezino.ir

نکات مهمی که در مورد گیاه استویا نمیدانید. ,

۱۳۹۷/۷/۱۳ جمعه
(3)
(0)
نکات مهمی که در مورد گیاه استویا نمیدانید.
نکات مهمی که در مورد گیاه استویا نمیدانید.

گیاه استویا چیست؟

گیاه استویا، شیرین کننده شگفت انگیزی است که وزارت غذا و دارو آمریکا ( FDA ) نیز آن را تایید نموده ممکن است جواب قاطع این سوال باشد. استویا به شکل یک راهکار مناسب برای کاهش وزن طی این سالها بسیار به محبوب رسیده است، به شکلی که شما می توانید بسته های آبی، صورتی و زردش را در خیلی از کافی شاپ ها ملاحظه کنید، حتی خیلی از شرکتهای نوشابه سازی به سراغ گیاه شکفت انگیز استویا که یک طعم دهنده شیرین و طبیعی است رفته اند تا دل بسیاری از مشتریانی که از طعم نوشابه های ر ژیمی بدون و حاوی قند مصنوعی راضی نیستند را بدست آورند.

اگر از گیاه استویا استفاده می نمایید حتما می دانید که این شیرین کننده بدون کالری می باشد. اما استویا تنها جایگزینی مشابه قند نمی باشد، در ادامه این مقاله می خواهیم درباره هفت نکته ای که ممکن است درباره آن نشنیده و هیچ اطلاعی نداشته باشید صحبت کنیم.

 

استویا یک نوع گیاه است:

گیاه استویا یک جایگزین بسیار مناسب برای قند می باشد گونه ای که به آن استویا ربودیانا گفته می شود به صورت خود رو در کشور پاراگوئه و برزیل رشد می نماید، نقزه ای از زمین که صد ها سال است از آن به عنوان یک  شیرین کننده غذا و التیام دهنده درد معده و درمان سوختگی استفاده می شود. استویا شیرینی خود را از گلیکوزیدهای طبیعی خود به دست آورده است، که در طی فرآیندی پیچیده از برگ های گیاه استویا استخراج می گردد.

 

استویا بسته بندی شده به معنای طبیعی بودن آن نیست

درست است، استویا گیاهی است از سطح زمین، اما برای اینکه بتواند در فروشگاه ها و یا آشپزخانه شما دوام بیاوردو فاسد نشود شرکت ها مجبورند ترکیباتی به آن اضافه نمایند. یک بسته از شیرین کننده استویا ممکن است حاوی الکل قند ، اریتریتول، و دیگر طعم دهنده های طبیعی باشد.

 

گیاه استویا بسیار شیرین تر از قند می باشد

با اینکه این گیاه فاقد کالری می باشد، اما عصاره ای که از گیاه استخراج می گردد 300 برابر شیرین تر از قند و شکر است، این به این معناست که مقدار کمی از آن برای شیرین کردن غذای شما کافی است. و این اصل امکان مصرف استویا برای افراد دیابتی را فراهم می کند.

 

خواص گیاه استویا فروش گیاه استویا خرید استویا در رزینو

 

گیاه استویا یک جایگزین مناسب برای شکر در پخت و پز است.

شما می توانید با گیاه استویا شیرینی، کیک و حتی شربت تهیه نمایید. اما از به دلیلی اینکه گیاه استویا از شکر بسیار شیرین تر است، باید مقدار بسیار کمی از آن را با یک عامل حجم دهنده به مواد کیک و یا شیرینی اضافه نمایید. مقدار استویایی که مصرف میکنید بستگی به شرکت و دستور پخت آن دارد.

 

گیاه استویا به هیچ وجه کاراملی نمی شود.

گیاه استویا به آن ظاهری که شکر قهوه ای دیده می شود در نمی آید، درست مانند عصاره وانیل که در پخت و پز استفاده  می کنید. هر کدام از انواع گیاه استویا درغلظت و شیرینی متفاوت می باشند بنابراین قبل از استفاده حتما روی بسته را بصورت کامل مطالعه نمایید.

 

فروش مواد غذایی رژیمی ترکیب شده با استویا در فروشکاه اینترنتی رزینو با قیمتی بسیار مناسب در حال انجام می باشد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر