menuordersearch
rezino.ir

فروش مواد غذایی رژیمی مناسب برای بیماران دیابتی، سلیاکی و کاهش وزن ,

رژیم غذایی کتوژنیک به زبان ساده رژیم غذایی کتوژنیک به زبان ساده بررسی رژیم غذایی کتوژنیک
کتوژنیک یک رژیم غذایی بسیار مشهور می باشد و مربوط به جایی در بدن است که در رگ ها کتون برای افزایش میزان انرژی تولید می گردد. این رژیم غذایی را با نام های زیادی میخوانند – رژیم چربی سوز، رژیم کتو یا رژیم کم کربوهیدرات در ادامه به بررسی این رژیم غذایی معروف می پردازیم
جمعه بیست و پنجم آبان ۹۷
رژیم غذایی به کمک قدرت ذهن رژیم غذایی به کمک قدرت ذهن اگر قصد کاهش وز را دارید باید بدانیدکه یک رژیم غذایی مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. قبل از رژیم گرفتن باید به چند نکه بسیار مهم توجه داشته باشیم تا نتیجه رژیم غذایی ما کاربردی تر باشد. در این مقاله کوتا قصد داریم 10 نکته مهم و کاربردی در رژیم غذایی را برای شما عنوان کنیم.
در ادامه مقاله با رزینو همراه باشید.
چهارشنبه شانزدهم آبان ۹۷
بیماری دیابت به زبان ساده بیماری دیابت به زبان ساده توضیح بیماری دیابت به زباد ساده
نامش دیابت است و با نام مرض قند میان مردم ایران رایج است, تاجیک ها بیماری شکر صدایش میکنند این بیماری در اصل حاصل یک اتفاق ساده در بدن است که با جمع شدن بیش از حد لازم گلوکز در خون ما اتفاق می افتد تمام عوارض این بیماری سخت به خاطر وجود همین منبع اصلی انرژی در بدن به وجود می آید.
واحد ارز سلول‌های بدن ما، قند خون یا همان گلوکز است. این پول رایج بدن، اگر بیش از حد نیاز سلول‌ها در اختیارشان قرار گیرد، ممکن است عوارض مهمی ایجاد کند که می ‌توانند در دراز مدت آثار بسیار جبران ‌ناپذیری داشته باشند.
در دیابت، به دلایل متعدد میزان گلوکز در خون انسان بیش از حد طبیعی می‌شود؛ این بالا‌ رفتن قند خون باعث شکل گرفتن تغییراتی در ترشح هورمون‌های مهم بدن می‌شود. تغییرات هورمونی همراه با منبع انرژی اضافی، رشد بیش از اندازه بعضی سلول‌ها و سرکوب سایر سلول‌های را به دنبال دارند و در آخر آثار مضر و خطرناک بیماری دیابت متولد می شود
یکشنبه بیست و دوم مهر ۹۷
تعریف مواد غذایی ارگانیک تعریف مواد غذایی ارگانیک معنی مواد غذایی ارگانیک چیست؟
زمانی که شما برای خرید کردن به بازار میوه‌ فروشان مراجعه می‌کنید گاهی اوقات با میوه هایی مواجه می‌شوید که فروشندگان، آن محصولات را ارگانیک می خوانند. از این روممکن است برای یکسری از دوستان این سوال رایج پیش بیاید که مواد غذایی ارگانیک چه تفاوتی با مواد غذایی غیرارگانیک دارند؟
جمعه بیستم مهر ۹۷
لاغری به کمک گیاه استویا لاغری به کمک گیاه استویا لاغر شدن به کمک گیاه استویا
گیاه استویا یک انقلاب در صنایع غذایی است. گیاهی که به واسطه آن مزه شیرین را بدون ترس از هیچ کالری به شما هدیه می‌دهد.
در این مقاله کوتاه و مفید ( تناسب اندام با استویا ) به شما نشان می دهیم که استویا چطور می تواند در دست پیدا کردن به تناسب اندام شما را یاری کند.
اگر شما عاشق طعم شیرینی هستید ولی نمی‌خواهید هر روز با ترس بالا رفتن وزن دوچار غذاب وجدان شوید یک راهکار خوب و طبیعی به شما پیشنهاد می‌کنیم که شما را از استرس اضافه وزن خلاص و آسوده می‌کند: گیاه استویا !
چهارشنبه هجدهم مهر ۹۷
هفت قانون اساسی برای رسید به تناسب اندام هفت قانون اساسی برای رسید به تناسب اندام اگر از آن دسته از افرادی هستید که زندگی پر مشغله و پر دغدغه ایی دارید و هیچ زمان اضافه ایی برای ورزش کردن ندارید باید زندگی خود را از روزمرگی خارج کرده و به 30 دقیقه از وقت خود را به ورزش کردن اختصاص دهید.
بسیاری از افراد در حال حاضر به این حقیقت واقف هستند که تناسب اندام اثر مهمی در داشتن زندگی سالم و بدون هیچگونه از امراض دارد.
سه شنبه هفدهم مهر ۹۷