menuordersearch
rezino.ir

فروش مواد غذایی رژیمی مناسب برای بیماران دیابتی، سلیاکی و کاهش وزن ,

درمان کبد چرب با طب سنتی درمان کبد چرب با طب سنتی بیماری کبد چرب چیست؟
وجود چربی در کبد هر انسانی کاملاً طبیعی است اما اگر کبد فردی دارای پنج تا ده درصد چربی باشد کبد چرب نامیده می شود.
کبد چرب باعث ایجاد یک موقعیت مخرب در بدن انسان می گردد و بدتر اینکه هیچ علامت هشدار دهنده ای در ابتلا ندارد.
تا بیست درصد مردم آمریکا مبتلا به بیماری کبد چرب هستند و این آمار برای مردم کشور عزیزمان ایران چیزی بالغ بر چهل درصد است و این هشدار بزرگی برای مردم ایران محسوب می گردد.


دوشنبه هشتم مرداد ۹۷
آشنایی با خواص اثبات شده جلبک اسپیرولینا آشنایی با خواص اثبات شده جلبک اسپیرولینا با جلبک اسپیرولینا از چاقی و پیری زود رس در امان باشید
نام جلبک اسپرونیا چندان آشنا نیست و خیلی از مردم حتی نمی دانند جلبکی با امتیازات و خواص جادویی اسپرولینا وجود دارد. صحیح است که این جلبک ظاهر و البته طعم دل چسبی ندارد، اما به جرات می توان گفت گنجینه ای از خواصمی باشد. به همین علت سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد سفارش اکید کرده اند که این جلبک شگفت انگیز به صورت مکمل غذایی وارد برنامه غذایی مردم شود.
جلبک اسپرولینا حاوی خواص بسیار زیادی است که در این مقاله به دو خاصیت مهم و شگفت انگیز آن اشاره خواهیم کرد
چهارشنبه سوم مرداد ۹۷
گیاه استویا چیست؟ گیاه استویا چیست؟ گیاه استویا چیست؟
گیاه استویا یکی از گیاهان بومی آمریکای جنوبی می باشد که امروزه در اکثر کشورهای اروپایی کشت و مورد استفاده قرار می گیرد. خوشبختانه کشت استویا چند سالی است که در زمین‌های شهرهای شمالی کشور عزیزمان ایران نیز شروع شده است.
این گیاه دارای قدرت شیرین کنندگی بسیار قوی می‌باشد که می‌تواند یک جایگزین بسیار مناسب برای قندهای تصفیه شده باشد.
استویا همیار و مکمل لاغری است، باعث می شود فشار خون کاهش پیدا کند، تا حدود زیادی از بروز دیابت و قند خون جلوگیری می کند. جهت آشنایی با این گیاه شگفت انگیز و 100% طبیعی با ما همراه باشید.
شنبه سی ام تیر ۹۷
رازهای جذابیت زنان؛ رازهای جذابیت زنان؛ زنان جذاب علاوه بر زیبایی، به موارد ویژه ای توجه دارند. روان شناسان بر این باورند: « حتی هنگامی‌که زنان جذاب در مقابل هم جنسان خود قرار می‌گیرند، بر روی آن‌ها نیز مانند مردان اثرات مثبت می‌گذارند ». با این توضیحات، در ادامه به ۶ ویژگی زنان جذاب خواهیم پرداخت: چهارشنبه بیست و هفتم تیر ۹۷